• شما تا ۲۴ ساعت (فارق از تعطیل بودن یا نبودن)میتوانید نسبت به اعلام خرابی کالا و یا هرگونه مغایرت صرفا از طریق ایمیل اقدام نموده و پس از تایید کارشناس نسبت به  مرجوعی کالای خود اقدام نمایید. لطفا توجه نمایید که اعلام خرابی کالاها میبایست طی بازه زمانی اعلام شده بیان گردد .کالاهایی که شامل مرجوعی می باشند به شرح زیر هستند:
  • کالای خریداری شده دارای نقص فنی و یا ایراد ظاهری باشد (دقت نمایید کالاهای شکستنی که حین حمل و نقل پستی به شهرستان دچار شکستگی شوند بدون صورتجلسه پستی شامل مرجوعی نخواهند بود). در صورتی که در شهر تهران هستید و کالای شما توسط پیک تحویل داده میشود میبایست هنگام تحویل کالا اقلام دریافتی را از لحاظ تعداد و سلامت ظاهر بررسی و سپس دریافت نمایید، در غیر اینصورت از دریافت کالا خودداری نمایید. دریافت کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی و تعداد اقلام دریافتی است.
    کالای ارسال شده برای شما از نظر سایز، رنگ، مدل و … اشتباه ارسال شده باشد. به این معنا که رنگ و … که شما انتخاب نموده اید ودر فاکتور شما قید شده است با کالای ارسالی از طرف سایت برای شما مغایرت داشته باشد.
    کالاهای پلمپ. که دارای بسته بندی اورجینال و پلمپ شده هستند دارای مرجوعی نخواهند بود مگر انکه دستگاه دارای ایراد فنی باشد که میبایست تا ۲۴ ساعت اطلاع رسانی شود. بدیهی است که پس از این زمان کالای مرجوعی تحویل گرفته نخواهد شد.
  • توجه بفرمایید محصولات دسته بندی آرایشی به هیچ عنوان شامل مهلت تست ۷ روزه نخواهند شد و قابلیت مرجوعی برای آنها وجود نخواهد داشت لذا در صورت عدم تایید کالا به هنگام مراجعه توسط پیک یا پست از تحویل کالا خودداری نمایید.
  • لوازم شخصی برقی که مستقیما با پوست خریدار در ارتباط هستند تنها در صورت خرابی قابل تعویض هستند و شامل مهلت تست ۷ روزه نخواهند شد.